1a Firma Handlowo Usługowa COM z siedzibą w Gryficach rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku, początkowo świadcząc usługi informatyczne dla firm, instytucji i osób prywatnych. Obsługujemy min. sklepy, hurtownie, biura rachunkowe, pensjonaty, szkoły itp.

Więcej o naszych usługach IT możesz przeczytać tutaj.

.

Zakres prowadzonej działalności stopniowo się powiększał, a od 2006 roku, usługi zostały rozszerzone o Szkołę Jazdy DRIVER – początkowo w zakresie najpopularniejszej kategorii B, później także kategorii A prawa jazdy, a w 2015 usługi zostały rozszerzone o wynajem pojazdów.
.

2aW międzyczasie oferujemy też szkolenia (językowe, komputerowe) oraz treningi kompetencji społecznych, a także wyjazdy rekreacyjne i integracyjne. W tych działaniach zaufało nam już wiele Ośrodków Pomocy Społecznej oraz Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie w regionie.

.

Od samego początku FHU COM to firma jednoosobowa, której założycielem, właścicielem i pracownikiem jest Rafał Jędruszek. W roku 2007 dołączył do mnie w roli instruktora Adrian Brążkowki – wieloletni (były już) pracownik sekcji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. W roku 2010 miejsce Adriana zajął instruktor Aleksander Sypka, emerytowany major Wojska Polskiego.